YAT İŞLETİMİ

Yat sahibi olmak istiyorsunuz ancak ekonomik zorluklarından çekiniyorsunuz ya da yat sahibisiniz ancak yılın belli dönemleri kullanma keyfini yaşıyor ve tüm yılın masraflarını üstleniyorsunuz; o zaman Yat İşletme hizmetimiz tam size göre.

Bu hizmetimizden faydalanmanız durumunda yatınızın giderlerinden, güvenliği konusundaki endişelerinizden ve bakım uğraşından kurtulabilir; yatınızı para kazandıran bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Hizmet İş Akışı

Suda yetkilileri satın almak istediğiniz veya sahibi olduğunuz yatın kiralamaya uygunluğunu değerlendirdikten sonra yatınız Suda Yat İşletimi programına alınır.

Yatınızın yaşı, markası, modeli, yerleşim konfigirasyonu ve sizin yılın hangi döneminde yatınızı kullanacağınız, yatınızın üreteceği geliri doğrudan etkilemektedir. Yetkililerimiz değerlendirmeleri sonucunda yatınız kapsamında yapılması gereken çalışmaları (bakım, revize, ekipman, vb.) ve tahmini gelir hesaplamalarını tarafınıza sunar.

Bu aşamadan sonra imzalanacak sözleşme doğrultusunda Suda Yatçılık; yatınızın barınma, güvenlik, sigorta, bakım, pazarlama ve kiralama işlemlerini üstlenir ve çalışmalarına başlar.

Avantajlar
  • Yat sahibi olmak masraf ve uğraş olmaktan çıkar ve size para kazandıran keyifli bir yatırım haline dönüşür.
  • Marina, sigorta, bakım ve benzeri genel yat giderleri Suda Yatçılık’ın mevcut anlaşmaları sayesinde düşer.
  • Yatınızın marina, güvenlik, sigorta ve bakım sorumluluklarından tamamen kurtulursunuz.
  • Yatınız sürekli temiz, bakımlı ve profesyonel gözetimde olacağı için değeri artar/korunur.
  • Yatınız belirlediğiniz dönemlerde sizin için seyire hazır hale getirilir.

Hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve size özel yapacağımız çalışmalar için aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAT İŞLETİM FORMU

Suda Yatçılık ile ilgili duyurular, haber ve kampanyalar hakkında bilgi almak için mail listemize kaydolun.


NAU-SYS