KAPTANSIZ YAT KİRALAMA

Kaptan, köprü sizin!

Kaptansız yat kiralama, tatilinizde size en üst düzeyde özgürlüğü sağlar. Ne de olsa tatil dediğiniz özgürlük değil midir? İstediğiniz günü istediğiniz sahilde, istediğiniz müzik eşliğinde, kendi seçtiğiniz yiyecek ve içecekleri tüketirken geçirebilir, gündelik hayatınızdan tamamen uzaklaşabilirsiniz. Son model yatınızı kullanmanın, rüzgarda yelken basmanın keyfi ise eşsizdir. Kaptansız yat kiralama ile kendinize ve sevdiklerinize deniz üstünde size özel bir tatil alanı yaratırsınız.

Kaptansız yat kiralama için; kiralayacağınız yat boyutlarında başka yatlarda da kaptanlık tecrübeniz olması yanı sıra Amatör Denizcilik Lisansı (ADB), RYA Day ya da Coastal Skipper Lisansı ve uluslararası muadili olan ICC lisanslarından en az birine sahip olmanız zorunludur. Buna ek olarak belirlediğiniz mürettebatınızdan en az birinin yat kullanımı konusunda bilgili ve tecrübeli olması idealdir.

Sizleri Suda yatlarının keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Not: Rezervasyon esnasında ilgili lisanslar hakkında yanlış bilgi verilmesi ve/veya yat üstünde profesyonel kaptanlarımız tarafından yapılan değerlendirmede ciddi eksiklikler görülmesi halinde Kaptanlı Yat Kiralama hizmetimiz devreye girer. Bu durumda ilgili hizmetimizin ücreti uygulamaya alınır. Bu prosedürler, öncelikle sizlerin, sonrasında çevrenizin güvenliği için eksiksiz şekilde uygulanmaktadır.

 

FİLOMUZ    FİYATLAR & REZERVASYON

Suda Yatçılık ile ilgili duyurular, haber ve kampanyalar hakkında bilgi almak için mail listemize kaydolun.


NAU-SYS